O nas

DP-SYSTEM Sp. z. o. o. z siedzibą w Krakowie występując jako autoryzowany dystrybutor systemów ogrodzeniowych renomowanych marek BETAFENCE, WIŚNIOWSKI oraz DIRICKX, posiadając bogate doświadczenie realizuje kompleksowo projekty z zakresu systemów ogrodzeniowych i konstrukcji stalowych z przeznaczeniem dla sektora sportowego, przemysłowego, usługowego, mieszkaniowego, transportu kolejowego i drogowego.

Jako wykonawca jesteśmy przedsiębiorstwem gwarantującym nowoczesne, profesjonalne oraz pozbawione rutyny podejście do realizowanych na Państwa rzecz projektów. Przy realizacji projektów posługujemy się wysoko wykwalifikowanym personelem gwarantującym najwyższą jakość powierzonych mu do wykonania zadań, realizując jest w zakładanym terminie z poszanowaniem wszelkich zasad. Co więcej, dbamy zarówno o wysokie standardy prowadzonych projektów, jak i o ich ekonomię i optymalizację, chcąc zapewnić Państwu racjonalne wykorzystanie posiadanych środków.

W miarę postępującego dynamicznie rozwoju poszerzona została nasza oferta o realizację zadań projektowych, jak również wykonywanie elementów konstrukcyjnych typy balustrady, pochwyty, elementy technicznego zabezpieczenia oraz małej architektury.

Na każdym etapie realizacji danego zadania, zarówno fazy projektowej, jak i późniejszej realizacji jesteśmy w stanie przygotować pełną dokumentację wykonawczą w postaci projektów warsztatowych, obliczeń statycznych oraz projektów powykonawczych.

Jako, że wszystkie obiekty sportowe czy przemysłowe wymagają wykonania niezawodnego systemu ogrodzeniowego, który będzie jednocześnie wytrzymały, trwały, jak również estetyczny i zgodny z wymaganiami stawianymi przez odpowiednie przepisy z zakresu bezpieczeństwa tego typu obiektów, powierzając nam wykonanie prac, zapewniają sobie Państwo spokój i bezpieczeństwo na lata.

Dzięki bogatej ofercie materiałów, zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom rynku i zaoferować Państwu swoje usługi.